SM 600 sıcak sisleme ilaçlama dumanlama makinesi...

SM 600 dumanlama cihazı hem çevre sağlığı alanında hemde zirai alanda ilaçlama için kullanılan en popüler ve en etkili ilaçlama makinesidir. İlacı 20 micron çapında duman halinde püskürtebildiği için ulaşılması en zor alanlara ulaşabilir ve ilaçlama yapılan alanı fumigasyon diye tabir ettiğimiz sistem ile çok kısa sürece çevreleyerek etkisini gösterir.

Tarım Zirai Don Makinası, igeba termal sisleme cihazı, kırağı önleyici dumanlama makinesi

Kısaca Özellikler

  • İlaçtan tasarruf sağlar! , Bir su bardağı miktarında ilaç ile 30 dekarlık alanı ilaçlar.
  • Zamandan tasarruf sağlar! , 5 dekarlık serayı içeriye girmeden kapı ağzından 10 dakika içerisinde tamamen ilaçlayabilir.
  • Mantar ve Sporları da yok eder!
  • 0 ile -5 derece arasında oluşan Zirai Don anında perdeleme yaparak ürünleri korur!
  • CO2 (Karbondioksit) gübrelemesi yaparak bitkilerin büyümesi için %40 oranında katkı sağlar!
  • Bakanlıktan ruhsatlı.
  • Tarım Alet ve Makineleri Test Merkezi Müdürlüğü'nden sertifikalı (Deney-Test raporu).
  • %100 yerli üretim, yedek parça ve servis sıkıntısına son.
  • Benzin ile çalışan motor.
  • Dolu ağırlığı 12 Kg. Elde ve omuzda kolay taşınabilir.
Yüksek Kalite
Çin malı çakmak gazı ile çalışan minik cihazlara göre 100 kat daha güçlüdür. Benzinli ve Bujili çalışma sistemi ile 25 beygir gücündedir. 10 Yıl kullanım ömrü vardır.
Sertifikalı
30 Yıllık tecrübe, Tarım Bakanlığı'ndan rutsatlı ve Tarım Bakanlığı'ndan onaylı ve sertifikalı !
Zirai Don Koruma
Formülasyon tankına "Mineral Yağı olarak Mazot" konulduğunda "Zirai Don" ile mücadelede makinesi olarak kullanılır. Don pervanesi satın almanıza gerek yoktur.
İlaçlama
Formulasyon tankına "5 litre Mazot + 1 su bardağı İlaç" konulduğunda haşere ile mücadelede sis halinde duman püskürterek ilaçlama makinesi olarak kullanılır.
Zaman Tasarrufu
SM 600 Sıcak Sisleme Makinesi, dumanla püskürtme yaptığı için 200 metre etki mesafesine sahiptir. 5 dekarlık serayı içeriye girmeden 10 dakika'da tamamen ilaçlar ve Tek bir ağacı 30 saniye içerisinde tamamen ilaçlar. Rüzgarın sürükleme mesafesi ile aynı anda 20 tane ağacı ilaçlamak mümkündür.
Tam koruma
Soğuk aylarda; "Zirai Don Önleme" için olarak kullanılır. Yaz aylarında; "Haşere" ilaçlama makinesi olarak kullanılır. Ziraat ve Çiftçilik ile uğraşan herkeste bulunması gereken temel bir makinedir. Aynı zamanda kapıdan ilaçlama yapıldığı için ilacın yan etkilerinden korumaktadır.
%100 Yerli Üretim
SM 600 dumanlama cihazı "%100 Türk Malı" dır ve kendi üretimimizdir. İthal ürünler gibi yedek parça ve servis sıkıntısı çekmezsiniz. Arızalanan ürünü 3 gün içerisinde onarıp kargo ile tekrar gönderiyoruz.
Hafif
8 Kg boş ağırlık, 12 Kg dolu ağırlık ile elde veya kayış sistemi ile omuzda rahatlıkla taşınabilir.
Üretimini yaptığımız diğer makineler...

White Fog SM 600 Termal sisleme ilaçlama makinesi

White Fog SM 600 termal sisleme makinesi (Türk Malı) üretimini ve satışını yapıyoruz.
Türk malı olan WhiteFog marka “SM 600 termal sisleme makinesinin” rakiplerine göre avantajını anlatacağız;

SM 600 termal sisleme makinesinin üstün özellikleri:

* 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça bulundurma servis garantilidir!
* Paslanmaz malzemelerden ve kaliteli materyallerden imal edildiği için conta gibi sarf malzemelerinin bakımı yapıldığı sürece 10 yıl kullanım ömrü vardır.
* Yerli üretim olduğu için “Teknik Servis & Yedek Parça” sorunu yoktur.
* Bizden sadece makine değil aynı zamanda sınırsız “Teknik Servis” hizmeti satın almış olacaksınız!
* Garanti dışında ürün düşürmesi gibi sebeplerden olabilecek arızalar için, yedek parçalarımız yerli üretim olduğu için ithal makinelere oranla yedek parça fiyatlarımız 500$ gibi astronomik rakamlar değildir, çok ekonomiktir. Stoktan onarım yapacağımız için servis hizmetine gelen makinelerimiz ertesi gün kargoya tekrar teslim edilir! İthal makinelerdeki gibi 1 ay yedek parça kargo süresini beklemezsiniz.

“SM 600 thermal sisleme makinesi” nin kullanım alanları:

Formülasyon tankına “mazot + antifriz” konularak soğuk havalarda zirai don ile mücadele amaçlı kullanılır,
sıcak yaz aylarında mazot tankına “mazot + ilaç” konularak haşereler ile mücadele amaçlı, ilaçlama makinesi olarak kullanılır. “Kış” dönemi ve “Yaz” dönemi için ziraat ile uğraşan kişilerin bünyesinde mutlaka barındırması gereken bir makinedir.

SM 600 Dumanlama makinesi bujili çalışma sistemine sahiptir ve benzin ile çalışmaktadır, piyasada satılan çin malı minik cihazlara göre 100 kat daha fazla güçlüdür çünkü 25 beygirlik motoru mevcuttur, 10 yıl kullanım ömrü vardır.

1,5 litre kapasiteli benzin tankından ve pulse-jet motoru denilen, halk arasında uçak motoru diye tabir edilen motoru ile 25 beygir güç ve yanma odasında 1000°C ısı oluşturur. Yanma odasında oluşan yüksek ısı çıkış borusunda “Mazot+Antifriz” veya “Mazot+İlaç” karışımlarını sıvı halinden buhar haline dönüştürerek püskürtür.

Üretimini yaptığımız 28 farklı çeşit makine vardır tamamını incelemek için resmi web sitemiz olan www.GlobalMaks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.