SM600 termal sisleme makinesi

SM600 termal sisleme makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai İlaçlama

Video

SM 600 termal sisleme makinesi

 

          “SM 600 termal sisleme makinesi” (Türk Malı) üretimini yapıyoruz.

          Size Türk malı olan WhiteFog marka “SM 600 termal sisleme makinesinin” rakiplerine göre avantajını anlatacağız;

Türk ürünün SM 600 termal sisleme makinesinin üstün özellikleri:

* 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça bulundurma servis garantilidir!
* Paslanmaz malzemelerden ve kaliteli materyallerden imal edildiği için conta gibi sarf malzemelerinin bakımı yapıldığı sürece 10 yıl kullanım ömrü vardır.
* Yerli üretim olduğu için “Teknik Servis & Yedek Parça” sorunu yoktur.
* Bizden sadece makine değil aynı zamanda sınırsız “Teknik Servis” hizmeti satın almış olacaksınız!
* Garanti dışında ürün düşürmesi gibi sebeplerden olabilecek arızalar için, yedek parçalarımız yerli üretim olduğu için ithal makinelere oranla yedek parça fiyatlarımız 500$ gibi astronomik rakamlar değildir, çok ekonomiktir. Stoktan onarım yapacağımız için servis hizmetine gelen makinelerimiz ertesi gün kargoya tekrar teslim edilir! İthal makinelerdeki gibi 1 ay yedek parça kargo süresini beklemezsiniz.

“SM 600 thermal sisleme makinesi” nin kullanım alanları:

          Formülasyon tankına “mazot + antifriz” konularak soğuk havalarda zirai don ile mücadele amaçlı kullanılır,
sıcak yaz aylarında mazot tankına “mazot + ilaç” konularak haşereler ile mücadele amaçlı, ilaçlama makinesi olarak kullanılır. “Kış” dönemi ve “Yaz” dönemi için ziraat ile uğraşan kişilerin bünyesinde mutlaka barındırması gereken bir makinedir.

          SM 600 Dumanlama makinesi bujili çalışma sistemine sahiptir ve benzin ile çalışmaktadır, piyasada satılan çin malı minik cihazlara göre 100 kat daha fazla güçlüdür çünkü 25 beygirlik motoru mevcuttur, 10 yıl kullanım ömrü vardır.

          1,5 litre kapasiteli benzin tankından ve pulse-jet motoru denilen, halk arasında uçak motoru diye tabir edilen motoru ile 25 beygir güç ve yanma odasında 1000°C ısı oluşturur. Yanma odasında oluşan yüksek ısı çıkış borusunda “Mazot+Antifriz” veya “Mazot+İlaç” karışımlarını sıvı halinden buhar haline dönüştürerek püskürtür. Termal sisleme cihazlarının yaratmış olduğu duman sıcaklık taşıma özelliğine sahip değildir, sadece nemlendirme yaratmaktadır ve +4 derece ısınması için avantaj sağlamaktadır. .

           Üretimini yaptığımız 28 farklı çeşit makine vardır tamamını incelemek için resmi web sitemiz olan www.GlobalMaks.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blank