Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama

Termal Sisleme Makinesi

Termal sisleme makinesi, seralarda ve meyve bahçelerinde kullanılan en etkili ve verimli makinedir. Haşere ilaçlaması, zirai don önleyici, mantar ve bakteri ilaçlaması ayrıca gübreleme yapmak için kullanılır. Yapay bulut perdesi oluşturarak ve toprağın sıcaklığını muhafaza eder ve ürünleri don hasarından korur. İlaçlamada ise ilaçlı duman her yere ulaşabildiği için kolayca zararlı canlıları etkisiz hale getirir.

Zirai Don Önleyici

Termal sisleme makinesi, tarım alanlarında zirai don önleyici olarak kullanılır. Zirai don, tohumların ölmesine sebebiyet vererek rekolteye zarar verir. Termal sisleme makinesi, yapay bulut perdesi oluşturarak toprağın sıcaklığını muhafaza eder ve don oluşumunu engeller. Böylece, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve verimli bir ürün elde etmeniz mümkün olur.

Haşere İlaçlaması, Mantar ve Bakteri İlaçlaması

Termal sisleme makinesi, tarım alanlarında haşere ilaçlaması, mantar ve bakteri ilaçlaması yapmak için kullanılır. Bu makine, bitkileri zararlı böceklerden, mantar ve bakterilerden korur. Ayrıca, bu makine, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar.

Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama

Yapay Bulut Perdesi Oluşturur ve Toprağın Sıcaklığını Muhafaza Eder

Termal sisleme makinesi, yapay bulut perdesi oluşturarak toprağın sıcaklığını muhafaza eder. Bu sayede, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Ayrıca, yapay bulut perdesi, anti-friz içerikli yağ buharı püskürttüğü için buz kristallerinin ürünün üzerinde yoğunlaşmasını engeller.

Soğuk Hava Tabakasının Zemine Çökmesini Engeller

Termal sisleme makinesi, yağ buharı içeren bir sis tabakası ile ağaçların ve ürünlerin etrafında koruyu bir katman oluşturur, soğuk hava tabakasının zemine çökmesini engeller. Bu sayede, bitkiler don olayından zarar görmez.

Sonuç

Termal sisleme makinesi, seralarda ve meyve bahçelerinde kullanılan önemli bir tarım aletidir. Bu makine, zirai don önleyici, haşere ilaçlaması, mantar ve bakteri ilaçlaması yapmak için kullanılır. Ayrıca, yapay bulut perdesi oluşturarak toprağın sıcaklığını muhafaza eder ve soğuk hava tabakasının zemine çökmesini engeller. Tüm bu özellikleri sayesinde, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve verimli bir ürün elde edilmesi sağlanır.

Ürünü daha detaylı incelemek için SM600 Dumanlama Makinesi ürün sayfasını ziyaret ediniz.

Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlamaTermal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama

Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama

Dumanlama Makinesi Termal Sisleme Makinesi WF

Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama
Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama


Termal Sisleme Makinesi, Dumanlama Makinesi Zirai Don ve İlaçlama

 

 

blank