Zirai Don Sisleme (Anti-Friz) Dumanlama Makinesi "SM 600"

Zirai don sisleme dumanlama makinesi SM 600 dumanlama cihazı ile 0 ve -7 derece arasındaki oluşan Düşük Kuvvet(-2C), Orta Kuvvet(-4,5C) ve Kuvvetli Don kategorisindeki Zirai Don olayını engelleyin ve ürünlerinize koruyun !

Zirai Don Sisleme Dumanlama Makinesi

White Fog SM 600 termal sisleme makinesi üretimini ve satışını yapıyoruz.
Türk malı olan WhiteFog marka “SM 600 termal sisleme makinesinin” rakiplerine göre avantajını anlatacağız;

Zirai Don Sisleme Dumanlama Makinesinin üstün özellikleri:

Zirai Don Sisleme Dumanlama Makinesinin:

* 2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça bulundurma servis garantilidir!
* Paslanmaz malzemelerden ve kaliteli materyallerden imal edildiği için conta gibi sarf malzemelerinin bakımı yapıldığı sürece 10 yıl kullanım ömrü vardır.
* Yerli üretim olduğu için “Teknik Servis & Yedek Parça” avantajı mevcuttur.

Zirai Don Sisleme Dumanlama Makinesi Kullanım Alanları:

Zirai Don Sisleme Dumanlama Makinesi soğuk havalarda zirai don ile mücadele amaçlı kullanılır, sıcak yaz aylarında ise haşere, mantar ve bakteriler ile mücadele amaçlı, ilaçlama makinesi olarak kullanılır. “Kış” dönemi ve “Yaz” dönemi için ziraat ile uğraşan kişilerin bünyesinde mutlaka barındırması gereken bir makinedir. SM 600 Dumanlama makinesi bujili çalışma sistemine sahiptir ve benzin ile çalışmaktadır. 25 beygirlik motoru mevcuttur, 10 yıl kullanım ömrü vardır. 1,2 litre kapasiteli benzin tankına ve pulse-jet motoruna sahiptir. Halk arasında uçak motoru diye tabir edilen motoru ile 25 beygir güç ve yüksek ısı oluşturur. Püskürtülen ilacın etki özelliğini bozmaz. Yanma odasında oluşan yüksek ısı çıkış borusunda sıvı ile birleşir. Sıvı halinden buhar haline dönüştürerek püskürtür. Üretimini yaptığımız 30 farklı model vardır. Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için resmi web sitemiz olan www.globalmaks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

 

blank